تبلیغات
سایت تخصصی کارشناسی ارشد ورودی های 92،مهندسی مکانیک خاک و پی کارشناسی ارشد-مهندسی مکانیک خاک و پی - اطلاعیه بازدید از سد در حال ساخت باباحیدر(غدیر)
تاریخ : سه شنبه 6 آبان 1393 | 10:14 ب.ظ | نویسنده : مهدی صالحی


برنامه اردوی 1 روزه بازدید از سد خاکی در حال ساخت باباحیدر در استان چهارمحال وبختیاری مورخ پنج شنبه 8آبان ماه برگزار میگردد.(در صورت داشتن زمان کافی یک بازدید دیگر نیز انجام می شود،که آن مستلزم حرکت زودتر از اصفهان می باشد.  زمان بازگشت عصر همان روز است.
دوستان عزیز تا ساعت 19، چهارشنبه فرصت اعلام امادگی دارند ؛ که بعد از این زمان ما شرمنده عزیزان نشویم.هزینه هنگام سوار شدن گرفته میشود و رقم حدودی آن 13.000 تومان است.(پذیرایی میان وعده+نهار+...)

نحوه ثبت نام:
نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی وشماره تماسه خودرا ارسال نمایید.
محلی که حضور شما برای سوار شدن در آنجا راحت تر است در پیام ذکر شود(نجف اباد/یا/اصفهان/یا/شهرکرد)
ارسال مشخصات به منزله ثبت نام قطعی است.

زمان و مکان حرکت:
زمان و مکان دقیق گردهمایی و حرکت ظهر چهارشنبه به بعد فقط برای دوستان عزیز که مشخصات خود را ارسال کرده اند پیامک میگردد.پس دقت نمایید شماره ای که با ان مشخصات را پیامک میکنید در دسترستان باشد.که ما با شما در تماس باشیم.

در صورت به وجود آمدن هر گونه سوال و یا ابهام از طریق پیامک با شماره ذکر شده در تماس باشید. تا در اسرع وقت پاسخ شما داده شود.لازم به ذکر است این بازدید مربوط به درس سدهای خاکی(استاد:جناب اقای دکتر حاجیان نیا)میباشد.


  • قدس
  • میوه ها
  • کارت شارژ همراه اول